Yağlıdere Kaymakamı Yasin Erdem, başarılı çalışmalarıyla örnek olan öğretmenlerimizi ödüllendirdi.

Yağlıdere Kaymakamı Yasin Erdem, başarılı çalışmalarıyla örnek olan öğretmenlerimizi ödüllendirdi.

 Erdem yaptığı açıklamada, "Toplumların kalkınmasındaki en önemli faktörlerin başında eğitim gelir.Yüksek sorumluluk duygusu içerisinde bu kutsal görevi yerine getiren öğretmenlerimizin moral motivasyonlarını arttırmaya çalışacaklarını belirtti.

Bundan sonraki süreçte de öğretmenlerimizin başarılı çalışmalarının takipçisi olacaklarını belirten Erdem,İlçemizin eğitim kalitesinin yükseltilmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız." Dedi.

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk ise, "Çocuklarımızın eğitimine farklı bir yaklaşım sunan, kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmeyi amaç edinen, alanında üstün gayret gösteren tüm öğretmen arkadaşlarımız geleceği aydınlatan kandilleri olduğunu belirterek şöyle devam etti:

‘’Eğitim konusunda yürüttüğümüz çalışmaların meyvelerini öğretmenlerimiz sayesinde görme imkanı buluyoruz. Bunun için bütün öğretmenlerimizi canı gönülden kutluyorum.Son bir yıl içinde çalışmalarında örnek olan 15 öğretmenimiz ödüllendirildi. Çocuklarımızın geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz.Eğitimi önceliğine alan ve her zaman desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Yasin Erdem'e şükranlarımı sunuyorum." Dedi. 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır