Giresun süper amatör kümede mücadele eden Yağlıderespor’da Güven Karamanın ardından takımın başına Mustafa Aydın getirildi.

Yağlıderespor’da Güven Karamanın ardından takımın başına Mustafa Aydın getirildi.
 
Tecrübeli teknik adam yeni kaleci antrenörü Ali Şahin ile birlikte Yağlıderesporla çalışmalara başladı.
 
Yağlıderespor Başkanı ve Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,Yöneticilerden Uğur Karaman, Muammer Kılıç, Kahraman Yıldız, Aytekin Oflu ile birlikte Yağlıderespor antrenmanını ziyaret ederek göreve getirilen teknik ekibe başarılar dilediler.
 
Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulunan Aydın, yapılan bir hoca değişikliğinden sonra yaptığımız bir görüşme neticesinde Yağlıderesporla bir anlaşma sağladıklarını söyledi.
 
Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulunan Aydın şöyle devam etti:
 
‘’Yaptığımız anlaşmanın ardından bu yılla ilgili beklentinin ne olduğu hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Bir an önce alt sıralardan kurtulup yukarılara doğru ivmeyi sağlamak olacağını fırsat olursa da ilk dört içinde ligi bitirmenin içinde olunacağı belirtildi. Biz de bu doğrultuda bu işi yapabilme noktasında hayırlı olsun deyip işe başladık. Devre arası olması da bizim için bir avantaj oldu. Arkadaşları daha iyi görme imkânı bulduk. İyi bir ekip olmaya gayret edeceğiz. Her şeyden önce iyi bir takım olacağız. Sahanın içeresinde sporcularımız oynadığında biz kenarda öğrettiklerimizden seyircilerimizde türbinden seyrettikleri maçtan keyif almaları olacaktır. İlk hedefimiz o onu da başarabilirsek başarı da kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. İnşallah bu sene ligi sıkıntısız bir şekilde geçirip seneye daha ciddi hedefler koyarak daha ciddi kadrolar hazırlayarak yola devam ederiz diye düşünüyoruz.’’diye konuştu.
 
Öte yandan Tecrübeli Teknik Adam Mustafa Aydın daha önceden ise şu takımlarda görev yapmıştı.
 
 
28.11.2000 - 31.05.2001 yılları arasında Giresunspor Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu
 
15.10.2008- 31.05.2009 yılları arasında Acarspor Teknik Sorumlusu
 
08.10.2010 -12.01.2011 yılları arasında Acarspor Teknik Sorumlusu
 
13.01.2011 -31.05.2011 tarihleri arasında 1957 Espiyespor Teknik Sorumlusu
 
06.10.2011 -31.05.2012 tarihleri arasında Derelispor Teknik Sorumlusu
 
02.10.2012 -31.05.2014 tarihleri arasında Giresunspor Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu
 
27.08.2014 -31.05.2015 tarihleri arasında Giresunspor U21 Teknik Sorumlusu
 
08.01.2016 -31.05.2016 tarihleri arasında 1957 Espiyespor Teknik Sorumlusu
 
05.10.2016 -31.05.2017 tarihleri arasında 1957 Espiyespor Teknik Sorumlusu olarak görev yaptı.
 
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır