Umutbükü köyü dernek başkanlığına Mustafa Kütük seçildi.

Umutbükü köyü dernek başkanlığına Mustafa Kütük seçildi.

Tuzla ilçesi Şifa Mahallesi gençlik merkezinde düzenlenen kongrede seçime katılan 85 üyenin tamamını oyunu alan Kütük,umutbükü köyü derneğinin yeni başkanı oldu.

Mevcut başkan İsa Kaya’nın aday olmadığı kongrede başkanlığa seçilen Mustafa Kütük, yaptığı teşekkür konuşmasında, umutbükü köyü dernek başkanlığı seçimlerinde şahsıma ve yönetimime verilen  destekten dolayı tüm üyelerimize ve köylülerime ve bizleri onure eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. inşallah Rabbim güzel hizmetler yapmayı nasip etsin’’dedi.

Eski Başkan İsa Kaya’da,10 yıl boyunca Umutbükü köyü dernek Başkanlığını Onur ve gururla ben değil biz ilkesini benimseyen her platform da kendimi değil köyümü ve yönetim kurulumu ön plana çıkararak mertçe ve dürüstçe görevimi yapmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayım bu vesileyle emeği geçen 7 den. 70 e tüm köylülerime canı gönülden teşekkür ediyor tüm köylülerimden helallik istiyorum Benden yana helal olsun.’’diye konuştu.

Mustafa Kütük başkanlığında yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mustafa Çiçek, Engin Güngör, Ahmet Kütük, Orhan Çiçek, Murat Ocak, Mehmet Er, Halil Ula, Neşet Kütük, Şaban Kaya, Muzaffer Kütük ’den oluştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır