Giresun süper amatör küme takımlarından Yağlıderespor 2019-2020 sezonu çalışmalara ilçe stadında yapılan idmanla başlandı.

Giresun süper amatör küme takımlarından Yağlıderespor 2019-2020 sezonu çalışmalara ilçe stadında yapılan idmanla başlandı.
 
Geçtiğimiz sezon süper amatör kümeyi orta sıralarda tamamlayan Yağlıderespor’da yeni sezonda hedef yine ses getiren bir ekip olmak.
 
İlçe Stadında saat 19.00’da başlayan Yağlıderespor antrenmanını yöneticilerden Aydın Yanbul, Fatih Çayan ile birlikte takip etti.
 
Bu sezon takıma hem ağabeylik hem de takımın sorumlusu olacak olan Onur Yanbul, ''Genç arkadaşlarımızla bir araya gelerek bu yola baş koyduklarını söyledi.
 
Bugünden itibaren hem genç takımla hem a takımla çalışmaların yoğun tempoda devam edeceğini ifade eden Yanbul,’el ele vererek bu ligde kendi çocuklarımızla başarıyı yakalayacağz’’dedi.
 
''YAĞLIDERESPOR’A GELECEK MADDİ YARDIMLAR KULÜBÜN HESABINDA OLACAK''
 
Yağlıderespor kulübünün birde hesap numarası olduğunu hatırlatan Yanbul,'' buraya gelecek yardımların kulübün hesabında olacak.‘’Şu an ki takımın birinci amatör kümede Şampiyon olarak çıkan takımın iskeleti durumdadır.Takıma yapılacak 2-3 takviye ile birlikte süper amatör kümede başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz''dedi.
 
‘’KALECİ ANTRENÖRÜ AYTEKİN KILIÇ, MUSTAFA YANBUL’DA TAKIMIN ANTRENÖRÜ OLACAK’’
 
Yağlıderespor’a yıllarca hizmet vermiş Aytekin Kılıç’ın takımda kaleci antrenörlüğü yapacağını belirten Yanbul, Yine 2017 sezonunda takımın antrenörü olarak görev yapan Mustafa Yanbul’da bizlerle olacak. Takımın antrenörü olarak Yağlıderesporumıuza hizmet verecektir.
 
‘’GURBETÇİLERİMİZİN HER SEZON OLDUĞU GİBİ BU SEZONDA TAKIMA DESTEK OLMASINI TALEP EDİYORUZ’’
 
Yağlıderespor’un yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda taraftarının olduğunu her sene takıma büyük güç verdiğini anımsatan Yanbul,''Gurbetçilerimiz takımını yalnız bırakmasın. Bizler sadece takımı kurduk.topladık.Bizden ancak bu kadar oluyor. Herkesin desteğiyle bu takımı ayakta tutmaya gayret göstereceğiz.’’
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır