BAŞKAN ÖZTÜRK:’’VATANINA BAYRAĞINA DEMOKRASİSİNE BİR KEZ DAHA SAHİP ÇIKAN ÜÇTEPELİ HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM’’

Üçtepe Belediye Başkanı Harun Öztürk, Vatanına, Bayrağına, Demokrasisine bir kez daha sahip çıkan Üçtepeli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.’’dedi.

Öztürk yaptığı açıklamada,16 Nisan 2017 referandum seçimleri tüm ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulundu.

Bu seçimde Aziz Türk Milleti her zaman olduğu bu seçimde de vatanına bayrağına ve demokrasisine bir kez daha sahip çıkarak nihai kararını verdiğini belirten Başkan Öztürk şunları söyledi.

‘’Bu seçimin başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini yüce Allah’tan temenni ederim. Her zaman olduğu gibi ülkemizin geleceği acısından çok önemli ve önem taşıyan bu kararda bizleri yalnız bırakmayan % 100 yakın katılım sağlayan ve ayrıca %92 gibi büyük bir oranla destek vererek vatanına bayrağına demokrasisine bir kez daha sahip çıkan ve bizleri bu önemli ve kutlu davada yalnız bırakmayan Tüm Üçtepeli hemşehrilerimi, kardeşlerimi cani gönülden tebrik eder, şükranlarımı sunuyorum.’’dedi.

Başkan Öztürk,45 günlük çalışma esnasında bizleri yalnız bırakmayan gecesini gündüzüne katarak bizlere katkı sağlayan ve sağlamaya çalışan tüm eş ve dost ve teşkilat mensubu arkadaşlarıma emeği gecen bütün herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.’’diye konuştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

A11

 

 

Kısa adres:

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş