İŞ ADAMI SAFFET KARACA YAĞLIDERESPOR’A GİRESUN’DA GALİBİYET YEMEĞİ VERDİ

u1

 

Giresun birinci amatör kümede bugün deplasmanda ligin güçlü ekiplerinden ASP’spor’u yenme başarısı gösteren Yağlıderespor’a bir yemek jesti de Giresun’da iş hayatını sürdüren Yağlıdere’nin evladı Saffet Karaca’dan geldi.

Giresun’da 400 öğrenciye yurt hizmeti veren iki yaşlı bakım merkezinde ise 100’ün üzerinde yaşlıya hizmet veren iş adamı Saffet Karaca bugün Yağlıderespor’a maçın ardından

Ada Hastanesi yanında bulunan hemşehrimiz Giresun Pidecisi Gökhan Usta’nın yerinde Yağlıderespor teknik heyet, futbolculara galibiyet yemeği jestinde bulundu.

Yağlıdere Belediye Başkanı ve Yağlıderespor Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,yemeğin ardından yaptığı konuşmada, yemek jestinde bulunan iş adamı abimiz Saffet Karaca’ya teşekkür ediyorum’’dedi.

Yağlıdere’yle ilgili bir konu olduğunda Saffet hocamızdan her zaman destek gördüklerini belirten Kırhasanoğlu şunları söyledi:

’Futbolcu kardeşlerimizin inanarak devam ettiği süre içinde kalan maçlardan da zaferle ayrılmaya devam edeceğiz. Futbolcu kardeşlerimiz bunun bir örneğini bugün en güzel şekilde gerçekleştirmiş oldu.Futbolcu kardeşlerimiz üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye devam ediyorlar.Bizlerde her zaman üzerimize düşen görevi gerçekleştirmeye devam edeceğiz. İnşallah bundan sonraki maçlarda performansı yükselterek daha iyi maçlar çıkartıp bu ligden bir üst lige çıkacağız. ‘’diye konuştu.

İş adamı Saffet Karaca ise, bugün ilçemizin takımını ağırlamaktan son derece mutlu olduğunu belirterek kalan maçlarında Yağlıderespor’a başarılar diliyorum’’dedi.

Galibiyet yemeğinde Yağlıderespor Teknik Direktör  Enver Bayram,Teknik Sorumlu Mustafa Yanbul,Yöneticilerden Uğur Karaman,Recep Yanbul,Kızılelma Muhtarı Abdurrahman Karaca,İş Adamı Yusuf Demir ile futbolcular hazır bulundu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

tt

 

u2

u3

u4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısa adres:

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş