KARACA OTOMOTİV YAĞLIDERESPOR’A GALİBİYET YEMEĞİ İKRAMINDA BULUNDU

W2
Giresun Birinci Amatör kümede bu sezon namağlup yoluna devam eden Yağlıderespor’da birlik ve beraberlik örneği sergilenmeye devam ediyor.
 
İlk yarının tamamında her maç sonu devam eden geleneksel maç sonu yemeği ligin ikinci yarısında da devam edecek.
 
Yurt içinden Yurt dışından Yağlıderelilerin katkı verdiği yemek organizasyonlarına Giresun’da yaşayan hemşehrilerimizde katkı vermeye devam ediyor.
 
Giresun Merkezde iş hayatını sürdüren Ömer Altun ile Fatih Karaca’nın sahibi olduğu Karaca Otomotiv bugün Yağlıderespor’a Candırspor müsabakasının ardından Keşap Doğal Dükkânda galibiyet yemeği ikramında bulundu.
 
Yağlıderespor Başkanı ve Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,Yüce Mevla’m birlik ve beraberliğimizi bozmasın.’’dedi.
 
Kırhasanoğlu,bugün Giresun Organize sanayi sahasında Yağlıderespor’un 7-0 üstünlüğüyle sona eren maçın ardından düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, Yağlıderespor’un bu sene altın yılını yaşadığını söyledi.
 
Futbolcuların bugün yine süper bir futbol ortaya koyduklarını belirten Kırhasanoğlu,’’ Bizlerde kenardan maçı izlerken keyif alarak izledik. İnşallah bundan sonrada devam etsin. Bugünkü yemek organizasyonunu düzenleyen Karaca Otomotiv Fatih ve Hacı Ömer kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Her günümüz böyle olsun.’’diye konuştu.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
V10
V1
V4
V7

 

Kısa adres:

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş