ŞEVKET KAYA :BİZİM YAPTIĞIMIZ HİZMETLERE SAHİP ÇIKIYORLAR

Yağlıdere’de iki dönem belediye başkanlığı görevini yapmış ve 2009 Mart seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi adayı Abdurrahman  Kırhasanoğluna 28 oyla koltuğu kaptıran Şevket Kaya tekrar halkın vereceği teveccüh ile 30 Martta göreve talip olduğunu söyledi.

Kaya, biz desteğimizi önceki dönemlerde Yağlıdere halkından aldık. Onların destekleriyle ilçeye güzel eserler kazandırdık. Yeni dönemimizde daha iyi hizmetler yapmak için tekrar göreve talip olduk’’dedi.

Haberde izin alınmadan kullanılması yasaktır.

Kaya açıklamasını şöyle sürdürdü:

 

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

1999-2009 yılları arasında ilçemize iyi hizmetler yaptık ki tekrar göreve gelmemiz isteniyor. Yaptıklarımız iyi olmasa iyi sonuçlar gerçekleşmezdi. Yağlıdere hakkında güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. Projelerimizi halkımıza sunacağız.5 sene içinde yapacaklarımızı halkımıza anlatacağız. Ve 5 sene sonunda ise halkımız bunların yapıldığını tekrar görecektir. Bundan öncede bunu görmüşlerdi. Halkımız biz söz verdiğimiz zaman yapacağımız hizmetleri’de iyi biliyor. Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Her zaman da böyle olmuştur.

BİZİM YAPTIĞIMIZ HİZMETLERE SAHİP ÇIKIYORLAR

 

Yağlıdere’de millet yeni bir iş yapıldığını iddia etmiyor. Hepsi benim yaptıklarım işler. Bizim yaptıklarımıza sahip çıkıyorlar. Yağlıdere halkı bunu biliyor ve görüyor.

Çevre yolu getirmesi benim, köprüyü ben bitirdim, hastaneyi ilçeye ben kazandırdım. Su benim zamanımda başladı. Yol düzenlemesi benim, yağlderenin iki tarafına dere tahkimatını Belediye olarak ben yaptım. Yağlıdere’nin girişini ben düzenledim. Yaptıklarımız halkımızın gözünün önünde. Bunu muhalefeti de biliyor Okyanus ötesindeki vatandaşlarımızda biliyor. Yağlıdere halkı zeki insanlardır. Halkımıza güveniyorum.

YAĞLIDERE BİZİM DÖNEMİMİZDE FAKÜLTESİNE KAVUŞACAK

 

Gecen dönem biz gelmiş olsaydık yüksek okul ilçeye kazandıracaktık. Ben söz veriyorum. Seçilip tekrar göreve gelirsem 6 ay içinde yüksek okulu ilçeye kazandıracağım. Yağlıderenin hakkı fakültedir. Giresun’un bütün kazalarının yüksek okulu var. Çoğunda fakülte var. Yağlıdere’ye bir fakülte kazandıracağız. Yağlıdereyi ayağa kaldırmak için ilk yapmamız gereken şey fakülte yâda yüksek okulun açılmasıdır.

 

ESKİ İLÇE BAŞKANIMIZ İLE BERABER ÇALIŞACAĞIZ

MHP’de dargınlık yok. Bu seçimlerde Eski ilçe başkanımızın da desteğiyle beraber çalışacağız. MHP’de sıkıntı yoktur. Halkın teveccühü böyle yönde gelişti. Hepsi benim kardeşim. Seçim döneminde Hep beraber omuz omuza gideceğiz. Meydanlarda halkımız bunu görecek birlik beraberlik içinde biz bu işi başaracağız.

BELEDİYE ENCÜMENİ VE İL ENCÜMENİ BELİRLERKEN SIKINTI YAŞAMADIK

 

Kaya, bizde encümen belirlerken herhangi bir sıkıntı olmadı. Aldığımız kararlar oy birliğiyle oldu. Kendi içimizde konuşur tartışırız tatlı bir şekilde karara bağlarız.

Yüce Mevlamın izniyle Yağlıdere halkının teveccühüyle seçimden galip gelmek için çalışmalar yapıyoruz. Allah’ın izniyle’de 30 Martta seçimi de kazanacağız.

 

GURBETÇİLERİMİZE SELAMLARIMI İLETİYORUM DESTEKLERİNİ BEKLİYORUM

 

Gurbetten ilçemize oy kullanmaya gelecek arkadaşlarımızın Yağlıdere’nin kaderi hakkında karar verecekler. Yağlıdere’de adayları gözünün önünde canlandırarak doğru karar vereceklerini umut ediyorum. Gurbetçilerimize selamlarımı iletiyorum. Bu dönemde tekrar bizlere sahip çıkmalarını istiyoruz. Halkımız bu zamana kadar hep doğru karar vermiştir. Bu dönemde de doğru karar vereceğini düşünüyorum’’diye konuştu.

FATİH AYTEKİN  ÖZDEMİR

 

 

 

 

 

 

Kısa adres:

ŞEVKET KAYA :BİZİM YAPTIĞIMIZ HİZMETLERE SAHİP ÇIKIYORLAR için 10 yorum

 1. Ben yaptim. Hastaneyi ben yaptim cevre yolunu ben yaptim yuh arkadas.. Bende ay’a gittim gecen haftasonunu da Mars’ ta gecirdim. Haftaya da nasip olursa jupiter’e yolculugum var. Sevket Kaya’ yi da bekleyeyim de 30 marttan sonra da bi Venus’ e gideriz :))

 2. HELAL OLSUN ŞEVKET KAYA SENİ TEBRİK EDİYORUM İLÇEYE YAPTIĞIN HİZMETLERİNDEN DOLAYI AMMA ŞUNU DA UNUTMA BU İLÇE SEN GİTTİKTEN SONRA HİZMETE KAVUŞTU.
  SAYAYIM İSTERSEN
  1 ÇEVRE YOLU
  2 BELEDİYE HİZMET BİNASI
  3 OTOĞAR
  4 PAZAR YERİ SENİN ZAMANINDA 10 SENE ÇAMUR İÇİNDEYDİ BİR DE ŞİMDİ BAK NASIL OLMUŞ
  5 ALT YAPI
  6 ÜST YAPI
  7 SAĞSIAĞZI DERESİ ISLAH PROJESİ BURAYI HİÇ UNUTMA DERİM BENCE ÇÜNKÜ BU DERE YÜZÜNDEN 2 DEFA HALKIMIZ MAĞDUR OLMUŞTU
  8 ATIK SU ARITMA PROJESİ :BU PROJE ŞU AN GİRESUNDA BİLE YOK SADECE İLÇEMİZE YAPILIYOR
  9 FUTBOL SAHASI YILLARDIR İLÇE HALKININ VE TAKIMIMIZIN EN BÜYÜK SORUNUYDU ODA HAYIRLI OLSUN
  10 PARK PROJESİ İLÇEMİZİN EN BÜYÜK SORUNU ODA KISA SÜRE İÇİNDE TAMAMLANACAK AZ KALDI
  11 İLÇEMİZDE ELEKTRİK HATLARI YER ALTINA ALINIYOR BİR ÇIKIN BİR BAKIN DİREKLER KALKTIKDAN SONRA NASIL OLMUŞ BİZİM İLÇEMİZ
  12 SU PROJESİ SEN BAŞLADIN BİZ BİTİRDİK BİZE NASİP OLDU

  BUNLARDA 5 YILDA YAPILANLAR AKLIMA BUNLAR GELDİ ŞU AN. EL ADAMA SORMAZMI BU KADAR İŞ 5 SENEDE TAMAMLANMIŞ HELAL OLSUN DEMEZ Mİ.
  SADECE ÜNVERSİTE TAMAMLANAMADI O DA BİTECEK YAĞLIDERE HALKI İKİNCİ DÖNEMDE DAHA FAZLA HİZMET GÖRECEK.DURMAK YOK BAŞKANIMIZLA YOLA DEVAM

 3. Amerikadan konusuyo galiba :-) kafanı kaldır bi bak senin bıraktığın yaglıdere mi? Fakülte lazımmışmıs günaaydınnnn gec oldu ama uyanıyosun galiba ama kötü bi haberim var Erken kalkan yol aldı o proje başlayalı çok oldu baslayan bitirir merak etme yeni bişeyler üretmek düşünmek lazım degil mi kendin söylüyorsun yaglıdere halkı zeki dogrusu görür bilir diye..sen böyle konusunca 10 yıl boyunca aklın nerdeydi diyesi geliyo insanın etrafına iyi bak yapılanlar senin derme catma işlerine benziyo mu :-) sen gösteri dünyasına adım atmalısın ya da hikaye masal falan yaz yetenek var boş değilsin denemeye deger :-)

 4. ura yorum yazmayacaktım ama yine beni yorum yazmaya mecbur bıraktınız ya
  aşk olsun :) ben şevket beyin yerinde olsam bunları diyeceğime ben seçilirsem şunları yapacağım bunları yapacağım derimde en azından okuyanların kafasında soru işareti kalmazdı.ama sen hala eskiyi hatırlatıyorsun bizlere bizler eskileri unutmadık hep geleceğe bakıyoruz.sen 30 martta tarihi farkı yiyeceksin morelin bozulsun diye söylemiyorum ama görünen köy klavuz istemez beyler .bunu yağlıderedeki insanımızda biliyor istanbuldaki yağlıderelilerde biliyor amerikadaki yağlıdereliler bile görüyor artık halkımız artık uyandı boş vaatlere artık karnı tok.inşallah sen kazanırsın ama üzgünüm bu seferde kazanamayacaksın.saygılar.

 5. İŞİN ŞAKASI BİR TARAFA İNSAN BUNLARI SÖYLEMEYE UTANIR. SAYIN ŞEVKET KAYA’YA SAYGIMIZ VAR ONU DA YOK ETMESİN. YAPILAN İŞLERİ KARALAMAYA ÇALIŞMASIN ADAM GİBİ YAPILANI YAPILDI DESİN.
  ON YIL BOYUNCA YAĞLIDERE YE YAPTIĞI BİR ŞEY SÖYLESİN? HASTANE DEMİŞ? HASTANE BELEDİYE’NİN Mİ SAĞLIK BAKANLIĞININ MI ? AYIP BU İNSANLAR SALAK DEĞİL. SUYA BAŞLADIK DEMİŞ EVET BAŞLAMIŞTI AMA NE KADARINI YAPTIĞINI NEDEN SÖYLEMİYOR ACABA ? DERE TAHKİMATI DAHA YENİ YAPILIYOR NASIL SEN YAPTIN? BEN ŞUNU DA ANLAMIYORUM İNSAN NASIL BEN YAPTIM DER HERŞEYE EKİBİN YOK MU SENİN ? BEN SAYIN BAŞKAN ABDRRUAHMAN KIRHASANOĞLU’NUN BEN YAPTIM DEDİĞİNİ DUYMADIM. BİZE BENCİ DEĞİL BİZCİ İNSANLAR LAZIM.

  YAĞLIDERE KÖY OLMAKTAN YENİ YENİ KURTULMAYA BAŞLADI. YAĞLIDERELİ AKLINI BAŞINA ALSIN. SON BEŞ YILLA ÖNCEKİ ON YILI KARŞILAŞTIRSIN. BEŞ DEMİYORUM ON YILI EVET ÇÜNKÜ BEŞ YILDA YAPILAN O ON YILDAN KAT KAT FAZLA.

  BAŞKAN ABDURRAHMAN KIRHASANOĞLU’NUN YENİ ÇOK GÜZEL PROJELERİ OLDUĞUNU DA BİLİYORUM VE İNANIYORUM Kİ ONLARI YAĞLIDERE’YE KAZANDIRACAKTIR.
  SAYIN ŞEVKET BEY KUSURA BAKMASIN AMA AKLININ UCUNDAN BİLE GEÇMEYECEK PROJELER GELECEK İNŞALLAH.

  DURMAK YOK YOLA DEVAM. BAŞKANIMIZLA BİR DÖNEM DAHA KOL KOLA OMUZ OMUZA BU YOLA DEVAM EDECEĞİZ..

 6. Yağlıdere’ye bu dönemde yapılan hizmetler kısıtlı imkanlarla ancak bu kadar olur. Çünkü Yağlıdere Belediyesinin alternatif bir gelir kaynağı yok. Belediyenin yol ağı çok uzun. Yapılan hizmetlere objektif olarak bakalım.

 7. SELAM.YA OKUYUNCA YORUM YAPMADAN GEÇEMEDİM.ŞEVKET ABİ BU KADAR ATILMAZ.İNAN SANA OY VERMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM ARTIK VAZGEÇTİM.HASTANE ŞU BU BEN YAPTIM DİYORSUNDA.O ZAMAN AK PARTİ İLÇE BAŞKANI OLAN ABDURRAHMAN ABİYLE BERABER GİDİYORDUN ANKARAYA ONDAN YARDIM İSTİYORDUN.VE ŞİMDİ BEN YAPTIRDIM DİYORSUN.KÖPRÜ DİYORSUN.KÖPRÜYÜ YAĞLIDERENİN ADINI ALDIĞI SUYA KARŞILIK YAPTIRDIN.YAĞLIDERENİN ADI ARDIK KURBAĞLI DERE OLDU SAYENDE..BUNLARI UNUTUYON ESERLERİ BEN KAZANDIRDIM DİYORSUN.YİĞİDİ ÖLDÜR AMA HAKKINI DA VER.HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRÜLMEYEN ESERLERİ 1 DÖNEM BİTMEDEN ABDURRAHMAN BAŞKAN YAPTIRDI.SAYARSAK ONUN ESERLERİ 4 YILDA 2O Yİ GEÇER.SENİNKİ 10 YILDA 3 Ü GEÇEMEZ.SENDEN ŞUNU BEKLERDİM.ABDURRAHMAN BAŞKANA TEŞEKKÜR EDERİM.İYİ İŞLER YAPTI.BENDE GELİNCE RAHAT RAHAT OTURACAĞIM DESEN DAHA İYİ OLURDU..ALLAHTA SENİ GÜLDÜRSÜNNN::::))))

 8. Aslında hiç yorum yapmayacaktım ama.. bi kere herşeyden önce bir insanın başkanlık yapacak kişinin dürüst halk için çalışan kendi çıkarlarını düşünmeyen halkın çıkarlarını herşeyin üzerinde gören Allah korkusu olan birinin olması lazım bunu da anlamanın tek yolu iki adayda daha önce başkanlık yapmış zaten servetlerıne bakın secilmeden önce ne kadardı seçildikten sonra ne kadar ondan sonra elinizi vicdanınıza koyun ve Allahın kimi güldüreceğini görürsünüz.

 9. İKİSİNİNDE SERVETİ YOKTUR HİZMETE BAKSAKMI NE DERSİNN.2 DÖNEM YAPMIŞSIN HALA NE DİYE ISRAR EDİLİYOR BIRAKTA 2 DÖNEMDE BAŞKASI YAPSIN.ACABA TATLI BİŞEYMİ VAR DA DADANILMAK İSTENİLİYOR HALA NE DERSİNN.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş