YAĞLIDERE İLÇE STADINA SES SİSTEMİ KURULDU

Yağlıdere Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğüne atandıktan sonra yaptığı yenilik çalışmalarıyla tanınan Habil Kır ilçe stadına bir yenilik daha kazandırdı.

Geçtiğimiz günlerde gayretleri sonucu Kaymakamlık ve Belediye desteğiyle ilçe stadının soyunma odalarının önünde kalan geniş alan üzerinde parke çalışmasına başlamasına vesile olan Kır, şimdide ilçe stadına ses sistemi kazandırılmasına büyük gayret gösterdi.

Gençlik hizmetleri spor ilçe müdürlüğü olarak ilçede yeniliklerin devam edeceğini belirten Kır, bugün oynanan müsabaka öncesinde elim bir trafik kazası sonucu vefat eden Ören Belediyespor kalecisi İzzet Kırlak kardeşimiz ve tüm şehitlerimiz anısına saygı duruşu ve istiklal marşımızı kurduğumuz ses sistemiyle söylediklerini belirterek şöyle devam etti:

‘’Gençlerimizi spora yönlendirmek ve kötü alışkanlıklardan korumak için çalışıyoruz. Spora ve sporcuya desteklerimiz her zaman devam edecektir. Amacımız spor yapan ahlaklı,sağlıklı,geleceğe güvenle Bakan, güçlü Türkiye’yi yaşatacak nesiller yetişsin istiyoruz.’’

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

IMG_1468

P1

P2

 

 

Kısa adres:

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş