YAĞLIDERE KAYMAKAMI HASAN UĞUZ: ”YAĞLIDERE’DE İZ BIRAKMAK İSTİYORUZ”

Yağlıdere ilçesi uzun bir aradan sonra kaymakamına kavuştu.

Hasan Günaydının Bolu Mengen Kaymakamlığına atanmasının ardından vekaleten yürütülen ilçe kaymakamlığına halk sevdalısı bir kaymakamın ilçeye atanması memnuniyetle karşılandı.

Asaleten ilk görev yerinin Yağlıdere ilçesinin olduğunu belirten Kaymakam Hasan Uğuz, Düzce ili Çilimli ilçesinde vekaleten kaymakamlık görevinde bulunduğunu belirtti.

Yağlıdere’de kalıcı dostluklar kuracaklarını belirten Yağlıdere’nin çiçeği burnundaki kaymakamı Hasan Uğuz şunları söyledi:

”İlçede görev süremizce elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Yüce Mevla’m bizlere iyi görevler yapmayı nasip etsin. Buradayken de buradan gittikten sonrada kalıcı dostluklar kuracağız. Belki 10 sene sonra belki 20 sene sonra şöyle bir kaymakamımız vardı. İyi bir şekilde hatırlanmak isteriz.’’dedi.

YAĞLIDERE’DEN YURT İÇİNDEKİ VE YURT DIŞINDAKİ ÖZELLİKLE AMERİKA’DAKİ HEMŞEHRİLERİMİZE SELAMLARIMIZI İLETİYOR DUALARINI BEKLİYORUZ

En yakın zamanda Amerika’daki hemşehrilerimizi ziyaret etmek istediğini ifade eden Kaymakam  Uğuz,hemşehrilerimiz ne kadar gurbetçi de olsa Yağlıderelidir.Memleketlerini unutmasınlar mutlaka burada bir bağlarının olduğunu bilsinler. Bizim sorumluluğumuz Yağlıdere’de yaşayan halkımız olsa da bile oradaki yaşayan vatandaşlarımıza karşıda sorumluluğumuz var. Bütün hemşehrilerimizin dualarını bekliyoruz.’’diye konuştu.

Bizler’de yaglidere.com ailesi olarak ilçemizin yeni kaymakamı Hasan Uğuz’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

IMG_2901

 

 

 

Kısa adres:

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş