YAĞLIDERE MESLEK YÜKSEK OKULU 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAK

O11

 

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,Meslek Yüksek Okulunun 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında açılacağını söyledi.

Kırhasanoğlu,yaptığı açıklamada, okulun ilçeye kazandırılması için çok önemli çalışmalar yapıldığını hatırlattı.

Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Yağlıdereli hayırsever iş adamlarının okula başlarken çok büyük katkıları olduğunu belirten Kırhasanoğlu,şöyle devam etti:

”Okulun geri kalan ince işini hayırsever iş adamı Mustafa Çatalbaş abimize söyledik. Oda bizi kırmadı geriye kalan kısmı anahtar teslim müteahhitle anlaşarak verdi. Şu anda okulumuzun inşaatı tamamlanma aşamasına geldi. En kısa zamanda okulu tamamlayıp üniversiteye devrini yapmayı düşünüyoruz. Okulun çevre düzenlemesi içinde çalışmaları belediyemiz tarafından yapılacak. Şu an buranın projesini yaptırmaya çalışıyoruz. Yaklaşık maliyeti 300,00 Lira civarında olması bekleniyor. Bunun tüm maliyetini ilçe belediyesi karşılayacak. Ve bu şekilde ilçemize okulu kazandırmış olacağız.Şahsım ve ilçe halkım adına okulun bu seviyeye gelmesinde katkısı olan herkese ve özellikle Mustafa Çatalbaş abimize çok teşekkür ediyoruz. Emeği gecen herkesten Allah razı olsun.’’dedi.

Okulun önümüzdeki eğitim öğretim yılına yetişeceğini ifade eden Üçtepe Belediye Başkanı Harun Öztürk, ise, binanın büyük bir kısmı tamamlandı. Bundan sonraki aşamada çevre düzenlemesi çalışmalarına başlanacak. Okulun açılışının da çok güzel bir şekilde olması için katkılar sürecektir.’’diye konuştu.

Hayırsever İş adamı Mustafa Çatalbaş’ta, ilçemiz adına elimizden gelen her türlü katkıyı bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yapmaya her zaman hazırım. Bu okulu evladım Erol Çatalbaş adına tamamlamak istiyorum. Bu işe başlarken öyle niyet ederek başladık. Çok Şükür baya bir mesafe kaydettik. Çok mutluyum. İnşallah nasip olursa okulu anahtar teslim olarak teslim etmeyi hedefliyorum.”Diye konuştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

O17

 

O12

O13

O14

O15

O16

 

O18

 

Kısa adres:

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş