YAĞLIDERE SEVDALISI DOKTOR İBRAHİM YUVA’DAN YAĞLIDERESPOR’A GALİBİYET YEMEĞİ

yt4

 

Geçtiğimiz günlerde sözleşmesini üç sene daha uzatarak Yağlıdere’de görevine devam edecek olan Eskişehirli Doktor İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi İbrahim Yuva’dan Yağlıderespor’a yemek jesti yapıldı.

Sözleşme yenilemeden önce ilçeler arasında sadece Yağlıdere’de görev yaparım yoksa tayin alır giderim diyerek ilçeye olan sevgisini bir kez daha gösterip ilçe halkının takdirini toplayan İbrahim Yuva bugün ilçe stadında Ballıcaspor maçının ardından takıma ilçemiz esnaflarından Akçaabat Köfte salonu Fatih Hekim’in iş yerinde takıma galibiyet yemeği ikramında bulundu.

Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz, yemeğin ardından yaptığı açıklamada, on maçta on galibiyet alarak bizleri gururlandırmaya devam eden ilçe temsilcimiz Yağlıderespor’u tebrik ediyorum.’’dedi.

Yağlıderespor’un Yağlıdere’yi başarıyla temsil ettiğini belirten Kaymakam Uğuz şöyle devam etti:

‘’Futbolcularımız görevini yerine getirmeye devam ediyorlar. Bizler de manevi olarak desteklerimiz sizlere devam edecektir. Her hafta maç sonunda duyarlı daire amirlerimizin yanında iş adamları ve esnaflarımızın takıma destekleri devam ediyor. İbrahim Yuva doktorumuza da bu güzel ortamı hazırladığı için teşekkür ediyoruz. En güzel kutlamayı sene sonunda yapacağız.’’diye konuştu.

Konuşmanın ardından Yağlıderespor Başkanı Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu tarafından Doktor İbrahim Yuva ’ya kendi isminin yazılı olduğu 28 numaralı Yağlıderespor formasını hediye etti.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

yt5

yt1

yt3

IMG_9730

 

 

Kısa adres:

YAĞLIDERE SEVDALISI DOKTOR İBRAHİM YUVA’DAN YAĞLIDERESPOR’A GALİBİYET YEMEĞİ için bir yorum

  1. İbrahim bey sizleri tebrik ediyorum helal olsun size ……bu site vasıtasıyla bir iki kalem bende konuşmak istiyorum umarım yayınlanır ilk önce bu sezon ki birlik beraberlik bizleri gurbet ellerde yaşayan özellikle İstanbul’da yaşayan bir yağlıdereli olarak son derece memnun ediyor daha önceki senelerde bizlerde takıma yemek vermiştik helal olsun ama şu dikkatimi çekmeye başladı bazıları bu birlik ve beraberliği çekememeye başlamış yalnız kalmış olacak ki takıma yemek verenlerin çağırdıkları davet etikleri kişi yada kişilere sataşmaya başlamış herkes herkese saygı duyacak kardeşim isteyen isteyeni çağır istemediğini çağırmaz kimsenin verdiği yemek seni rahatsız etmesin şovu bırakın artık yemiyor

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş