YAĞLIDERESPOR’A BİR JESTTE MİMAR MUHAMMET YİĞİT TÜRK’DEN GELDİ

MA1

 

Yağlıdere ilçemizi birinci amatör kümede başarıyla temsil eden Yağlıderespor adım adım şampiyonluğa ilerliyor.

Kendi saha ve seyircisi önünde Merkez takımlarından Aspspor’u 3-0 yenen Yağlıderespor’a Yağlıdere Belediyesi İnşaat Mühendisi Murat Kahyaoğlu öncülüğünde ilçemiz Kurucalı mahallesinden Mimar Muhammet Yiğit Türk tarafından ilçemiz merkezinde Kırmızı Beyaz Kasap Mahmut ve Özkan’ın  yerinde galibiyet yemeği verildi.

Yağlıderespor As Başkanı Uğur Karaman yemekte yaptığı konuşmada, jestinden dolayı iş adamı kardeşimiz Muhammet Yiğit Türk’e kulübümüz adına teşekkür ediyorum.’’dedi.

Amaçlarının hedefe varmak olduğunu söyleyen Karaman, şampiyonluk için Yağlıdere insanlarına söz verdik. Yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz ama Futbolcu kardeşlerimiz bugün maçın son dakikalarındaki agresiflerini anlayamadık. Bunlar bize yakışmayan hareketlerdir. İnşallah bu hareketler bir daha tekrarlanmaz’’.

Yemeğe, İlçe Jandarma Komutanı İbrahim Sönmez, Millî Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Habil Kır,Yağlıderespor Teknik Direktörü Enver Bayram, Teknik Sorumlu Mustafa Yanbul Yöneticilerden Recep Yanbul ile futbolcular katıldı.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

MA5

MA3

MA2

MA4

 

 

Kısa adres:

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş