YENİ AKKÖY VE ÖREN MAHALLESİNDE HALK TOPLANTISI DÜZENLENDİ

T13
İlçeye bağlı mahalle ve köylere hizmet götürme konusunda belediye başkanımızla birlikte çalışmaların takipçisi olacağını söyleyen durdu, ‘’bu tür toplantıları ilçenin farklı noktalarında düzenlemeye devam edeceklerini söyledi.
 
Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu ise, yaptığı açıklamada, soğuk bir akşamda bizlere kapılarını açan Yeniakkköy sakinlerine teşekkür ediyorum.’’dedi.
Davet edilen her toplantıya katılmaya çalıştıklarını belirten Kırhasanoğlu,”bu tür toplantılar sayesinde halkımızla bir araya geliyor istişare etme fırsatı yakaladıklarını söyledi.
 
Yağlıdere Belediyesi olarak mahalleye yapılacak çalışmalar öncesi inşaat mühendisi, harita mühendisi ve mahalle muhtarlarımızla mahalleyi gezip ihtiyaçları yerinde tespit ettiklerini ifade eden Kırhasanoğlu şöyle devam etti:
 
Belediyede yıllık program yapıp ona göre çalışma gerçekleştiriyoruz. Yıllık bütçemize göre çalışma yapıyoruz. Bunu mahallerimiz haricinde ilçeye bağlı bütün köylerde aynı şekilde uygulanması gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde sınır köyüne ziyaret düzenledik. Orada yaşayan halkımızın istek ve taleplerini dinledik. Bundan sonra özel idarenin yapacağı çalışmaları teşkilatımız takipçisi olacak. Bizler mahalle ve köyler ayırt etmeden bütün her yere ulaşma çalışıyoruz.’’
 
Başkan Kırhasanoğlu,Yeni Akköy köyünün günlük yaylasından gelen sudan faydalanamadığını hatırlatarak ,’’bu köyümüze de bu sudan faydalanması için suyun köye gelme konusunun takipçisi olacağının sözünü verdi.
T14
 
TEPEKÖY ÖREN MAHALLESİNDEKİ TOPLANTI
 
Kırhasanoğlu,ilçeye bağlı mahallelerde en çok toplantı düzenlediklerini yerin Ören mahallesi olduğunu belirtti.
Bu gibi toplantıların yapılması faydalı olduğunu ifade eden Kırhasanoğlu,’’Bizim amacımız mahalle ve köylerimizde vatandaşımıza hizmet etmektir’’dedi.
 
Kırhasanoğlu,’’Göreve seçildiğimiz günden itibaren diğer mahallelere olduğu gibi ören mahallesine de bu zamana kadar gereken çalışmaları yapmaya gayret gösterdik.Tabiki eksiklerimizde vardır. Eksikleri yerinde bakıp bundan sonra çözmeye çalışacağız. Muhtarımızla her zaman birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımız devam ediyor. ‘’dedi.
Ören mahallesine yapılacak köy konağına gerek desteği vereceklerini ifade eden kırhasanoğlu,’’Günlük yaylasından gelecek sudan ören mahallesinin de faydalanacağını ifade etti.
 
AK Parti İlçe Başkanı Bayram Durdu ise, Ören mahalle sakinlerine göstermiş olduğu misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek,”birlik ve beraberlik içerisinde ilçeye güzel hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz.”diye konuştu.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
T12
T11

Kısa adres:

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş