Giresunspor’un şampiyon olduğu sezon Asbaşkanlık görevini yürüten Savaş Şahin ve Özkan Akıllı’ya yeniden yönetimde görev verildi.

Giresunspor’un şampiyon olduğu sezon Asbaşkanlık görevini yürüten Savaş Şahin ve Özkan Akıllı’ya yeniden yönetimde görev verildi.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Savaş Şahin;Giresunspor Kulübü’nde yapılan olağanüstü kongrede başkanlığa tekrar seçilen Hakan Karaahmet’i ve tüm ekibini tebrik eder ve başarılar dilerim. Ayrıca bizlere yönetimde yeniden göreve layık gördüğü için Hakan başkanıma teşekkür ederim. Giresunsporumuzun ve Giresunumuzun başarısı için emek veren herkese teşekkür ederim. Allah başarılarımızı daim eylesin.’’diye konuştu.

Özkan Akıllı’da,yeni yönetim kurulunun Giresunsporumuza hayırlı olması temennisinde bulundu.

Aslen Yağlıdereli olan işadamı Özkan Akıllı ABD’de  yeme içme sektöründe faaliyet gösterirken, Savaş Şahin ise Amerika Karadeniz Giresunlular Derneği Başkanlığı ile Amerika’daki Türk Derneklerinin çatı kuruluşu olan Türk Amerikan Dernekleri Federasyonunun Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Öte yandan  Amerika’da ikamet eden Gazeteci hemşerimiz Candemir Sarı’ya ise Denetleme Kurulunda görev verildi. Gazeteci Candemir Sarı ayrıca Amerika Karadeniz Giresunlular Derneği Başkan vekilliği görevini sürdürüyor.

FATİH AYTEKİ ÖZDEMİR

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır