Yağlıdere ilçesinde hayatını kaybeden iki kişi ilçe merkezinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuklarına uğurlandı.

Yağlıdere ilçesinde hayatını kaybeden iki kişi ilçe merkezinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuklarına uğurlandı.

 İlçemiz tanınmış simalarından Ömerli mahallesinden Mehmet Kahyaoğlu ile İstanbul’da belediye personeli olan Kızılelma mahallesinden Bilal Kaya son yolcukluklarına uğurlandı.

Kızılelma mahallesinden Tataroğullarından merhum Osman Kayanın oğlu Mustafa Kaya,Yağlıdere AKSA Enrji personellerinden Ömer Kayanın abisi Osman,Sedat Kayanın amcası Kenan,Servet,Kadir,Tuğrul Kayaların babaları Bilal Kaya İstanbulda hayatını kaybetti.

Kayanın cenazesi yakınları tarafından Yağlıdere ilçesine getirilerek merkez eski camisinde öğle namazına müteakip cenze töreni düzenlenerek son yolculuğuna uğurlandı.

Ömerli Mahallesinden Kahyaoğullarından Merhum Aziz  ve Sıdıka Kahyaoğlunun oğlu Güldana Kahyaoğlunun eşi Sefa ve Ogün Kahyaoğullarının babaları Mehmet Kahyaoğlu ise evinde geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

Kahyaoğlunun cenazesi de merkez eski camisinde düzenlenen cenaze törenini ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Yaglidere.com ailesi olarak merhum  Bilal Kaya ve Merhum Mehmet Kahyaoğluna Allah'tan rahmet yakınlarınna da sabırlar dileriz.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır