Avrupa Kalite Etiketi ve Ulusal Kalite Etiketi Ödülü alarak İlçemizi gururlandırdı.

Anadolu Lisesi ve Mustafa Kemal İlkokulu öğretmenlerimizin rehberliğinde öğrencilerimizin e-Twinning alanında yürüttükleri proje çalışmaları Avrupa Kalite Etiketi ve Ulusal Kalite Etiketi Ödülü alarak İlçemizi gururlandırdı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, "Başarılı çalışmalarından dolayı tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimiz Ünzile Patan KILIÇ, Ayşegül Gürsoy OFLAS, Burcu BÜK ve Tunahan KAHRAMAN'ı, Anadolu lisesi müdürü Kamil HEKİM ve Mustafa Kemal ilkokulu müdürü Ömürcan ÖZTÜRK 'ü ve ekiblerini canı gönülden kutluyorum. Çocuklarımızın aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz." Dedi.

eTwinning, eğitim öğretimdeki farklı, yenilikçi yöntem ve uygulamaların paylaşılarak

yaygınlaşmasını sağlayan bir uluslararası bir platformdur.

 eTwinning projelerinin, Avrupa'daki ve ülkemizdeki okullarla çevrimiçi projeler yaparak; öğrencilerimizin yabancı dil becerilerini geliştirme ve bilişim teknolojilerini daha etkili kullanmalarına katkısı büyüktür.

Öğrencilerin birebir etkinlik yapma imkânı bulduğu bu platform; öğrencilerin başka ülkelerdeki akranlarıyla iletişim kurmalarına ve değişik kültürleri tanımalarına ortak ve farklı yönlerini keşfetmelerine de olanak sağlamaktadır.

 

FATİH AYTERKİN ÖZDEMİR

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır